Застосування лігносульфонату в промисловості

Лігносульфонати технічні – продукти, що знаходять гідне застосування в промисловості. Ці речовини природнього походження мають унікальні властивості. Вони походять із лігніну, що утворюється під час варіння деревини.

Лігносульфонати натрію часто використовується в виробництві технічного вуглецю. Технічний вуглець – це високодисперсний вуглецевий продукт, незамінний в промисловості. В виробництві гранульованого технічного вуглецю з додаванням ЛСТ поліпшуються експлуатаційні властивості кінцевого продукту. А саме:

  • Збільшення стійкості гранул до розлому;
  • Зниження в’язкості;
  • Полегшення обробки виробів.

Також при додаванні лігносульфонатов утворюються однакові за розмірами гранули технічного вуглецю. Цей показник дуже важливий для промисловців.

ЛСТ технічні використовуються в ливарному виробництві. Вони використовуються в якості синтетичних зв’язувальних речовин. Ливарне виробництво – важлива галузь машинобудування, що займається виробництвом заготівок та фасонних виробів. Лігносульфонати в такій сфері незамінні. Вони з успіхом вирішують різноманітні задачі:

  • Полегшення обробки пісків;
  • Покращення сухої механічної міцності;
  • Зменшення відсотку рідини в суміші;
  • Покращене формування ливарних форм.

Флотація мінералів – сучасний метод збагачення корисних копалин, що добре себе зарекомендував. При здійсненні такого процесу лігносульфонати технічні виконують важливу функцію. А саме:

  • Розділення мінералів флотацією;
  • Укріплення бурових шахт;
  • Неповне змочування часточок, що виділяються.

ЛСТ – гарна альтернатива дорогим флотореагентам. Вони одночасно виступають в якості комплексоутворюючої речовини та диспергатора.

Лігносульфонати технічні – універсальні продукти. Вони успішно використовуються в виробництві бурових розчинів. При використанні таких добавок знижується в’язкість глинистих розчинів та зменшуються втрати рідини. ЛСТ ідеально заміняють застосування забороненої хімічної сполуки хрому, яка негативно впливає на навколишнє середовище.

Ще однією сферою використання лігносульфонатів натрію є виробництво вогнетривів. За допомогою специфічних речовин збільшується механічна міцність матеріалів на початковій стадії та знижується вміст води в суміші. Додатково ЛСТ допомагає запобіганню утворення твердого осаду.

+38 (061) 220-14-78БАГАТОКАНАЛЬНИЙ

+38 050 426-09-09ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ

+38 095 288-09-09

+38 073 015-37-17СКЛАД

import@limas.com.uaВІДДІЛ ЗЕД

lst@limas.com.uaВІДДІЛ ПРОДАЖІВ

ceo@limas.com.uaСЕО

Наши вакансии на Work.ua

пн-пт: 9:00-18:00

69013, УКРАЇНА, М. ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛ. СТАРТОВА, 3-А