Застосування лігносульфонату в хімічній промисловості

Лігносульфонати технічні – екологічно безпечні речовини. Вони не чинять негативного впливу на навколишнє середовище та приносять велику користь в хімічній промисловості. ЛСТ – водорозчинні похідні лігніну. Вони містять суміш солей та редукувальні речовини. Головною перевагою є унікальний склад, завдяки якому продукти широко використовуються в хімічній промисловості.

Для підвищення технічних характеристик кінцевих продуктів, краще віддавати перевагу інноваційним рішенням. Лігносульфонати натрію – незамінні компоненти, які є ідеальними добавками при виробництві промислових миючих засобів. Вони використовуються в якості поверхнево-активний речовин. При застосуванні ЛСТ істотно поліпшуються знежирюючи властивості миючих засобів та збільшується видалення часточок бруду з поверхні.

Лігносульфонати працюють як прекрасний інтегратор для синтетичних та натуральних миючих засобів. Вони добре виконують свої функції та покращують якість продуктів побутової хімії.

Виробництво пестицидів це ще одна сфера хімічної промисловості в якій використовуються лігносульфонати. В процесі виготовлення сільськогосподарських отрутохімікатів, призначених для усунення шкідників з рослин, ЛСТ виконує різноманітні функції:

  • Поліпшення просочення та дисперсії пестицидів у вигляді порошку;
  • Стабілізація концентрованих розчин рідких пестицидів;
  • Полегшення диспергування в водних носіях;
  • Збільшення змочувальних властивостей;
  • Послаблення адгезійних властивостей.

Лігносульфонат натрію – чудова зв’язувальна речовина, використовується в виробництві порошків при сухій грануляції. При додаванні ЛСТ в пестициди забезпечуються хорошу стійкість препаратів до змиву з рослин. Це дозволяє фермерам збирати гарні врожаї з полів.

Виробництво синтетичних речовин для дублення – процес, що проводиться з додаванням лігносульфонату натрію. Для отримання якісних результатів в процесі виробництва шкіряних виробів необхідно використовувати добротні матеріали. При застосуванні ЛСТ синтетичні речовини для дублення набувають всіх необхідних властивостей, тому вони користуються попитом при виробництві шкіряних виробів та шкіри.

Лігносульфонати – корисні речовини, які використовуються в хімічній промисловості. Вони мають низьку вартість, а якість відповідає найвищим стандартам!

+38 (061) 220-14-78БАГАТОКАНАЛЬНИЙ

+38 050 426-09-09ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ

+38 095 288-09-09

+38 073 015-37-17СКЛАД

import@limas.com.uaВІДДІЛ ЗЕД

lst@limas.com.uaВІДДІЛ ПРОДАЖІВ

ceo@limas.com.uaСЕО

Наши вакансии на Work.ua

пн-пт: 9:00-18:00

69013, УКРАЇНА, М. ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛ. СТАРТОВА, 3-А