Застосування лигносульфонатів

Лігносульфонати – унікальні продукти переробки деревини, які мають широкі потенційні можливості. Їх позитивні якості вивчені не до кінця, але зрозуміло що лігносульфонати натрію використовують та будуть використовувати в подальшому в багатьох сферах. До поширених напрямів використання можна віднести виробництво цементу, ДСП, барвників, ливарних форм, пестицидів. Це лише короткий перелік галузей, в яких лігносульфонат у вигляді порошку або рідини виконує важливі функції.

ЛСТ – похідні лігніну природнього походження, отриманні в процесі виготовлення паперу. Лігносульфонати є універсальними продуктами з наступними характеристиками:

  • Екологічна безпека – ЛСТ не містять токсичні речовини, які згубно діють на навколишнє середовище. Також вони не погіршують самопочуття та не шкодять здоров’ю;
  • Підвищенні експлуатаційні властивості - добавки покращують характеристики продуктів в виробництві яких вони використовуються;
  • Поліпшенні зв’язувальній властивості – лігносульфонати застосовуються в якості зв’язувальних добавок при виготовленні гіпсокартону, пестицидів, ливарних форм.

Прийнятна ціна – важливий показник, що беруть до уваги виробники текстильних виробів, технічного вуглецю, керамзиту, корма для тварин. Вартість добавок природнього походження нижче, ніж у синтетичних та других аналогів. Тому підприємці, які віддали перевагу інноваційному продукту, зберігають грошові кошти. Таке раціональне рішення добре впливає на розвиток та процвітання бізнесу.

Лігносульфонати натрія – незамінні продукти, що застосовуються в різноманітних сферах. Їх можна використовувати в виробництві цегли, керамічних виробів, синтетичних речовин для дублення, миючих засобів. ЛСТ прекрасно вирішує поставленні завдання, направленні на поліпшення технічних показників кінцевих продуктів.

Сфера застосування лігносульфонатів постійно розширюється. Це пов’язано з їх абсолютною екологічною безпекою та гарними поверхнево-активними властивостями. В даний час вони активно використовуються в будівництві, аграрній сфері, хімічній промисловості. В найближчому майбутньому можливо відкриються нові властивості ЛСТ. Тому лігносульфонати технічні завжди будуть залишатись товаром з підвищеним попитом!

Лигносульфонати для:

+38 (061) 220-14-78БАГАТОКАНАЛЬНИЙ

+38 050 426-09-09ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ

+38 095 288-09-09

+38 073 015-37-17СКЛАД

import@limas.com.uaВІДДІЛ ЗЕД

lst@limas.com.uaВІДДІЛ ПРОДАЖІВ

ceo@limas.com.uaСЕО

Наши вакансии на Work.ua

пн-пт: 9:00-18:00

69013, УКРАЇНА, М. ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛ. СТАРТОВА, 3-А