Застосування лігносульфонату в інших сферах

Лігносульфонати – специфічні речовини з багатоцільовий використанням.

Ці продукти переробки деревини мають універсальні властивості, вони містять суміш натрієвих солей та додаткові елементи. ЛСТ – нетоксичні продукти, які не виділяють шкідливих викидів в атмосферу. Можуть бути у вигляді рідини та порошку.

Сучасні виробники гідно оцінюють лігносульфонат натрію, як унікальну добавку з практичними властивостями. А також ЛСТ має високі експлуатаційні показники та низьку вартість.

Окрім будівельної, аграрної та хімічної промисловості, лігносульфонати технічні можна використовувати і в інших сферах. Це обумовлено їх абсолютною екологічністю та наявністю поліпшених зв’язувальних властивостей.

Лігносульфонати також знайшли застосування в виробництві текстильних виробів, в якості ідеальних диспергаторів. Вони значно покращують фіксацію барвників в волокнах та діють як присадка, а також в якості шліхтувального засобу. При виробництві текстилю ЛСТ використовують для поліпшення якості продукції згідно з технічними умовами. Завдяки добавкам текстильні вироби отримають покращені властивості, наприклад термічну стійкість.

Лігносульфонати технічні розповсюджені в якості дубителя шкіри. Вони містять компоненти що мають ідентичні дубильним речовинам властивості. ЛСТ прекрасні інтегратори для очищення синтетичних та природніх дубильних екстрактів. При дубленні вони роблять шкіру м’якшою, поліпшують міцність та підвищують термостійкість. В мінеральній основі ЛСТ виконує роль сореагенту.

Очистка води та кондиціонування повітря – ще одна галузь, в якій лігносульфонати натрію можуть бути корисні. Вони вирішують декілька завдань:

  • Охолодження котельних вод;
  • Уповільнення небажаних хімічних процесів;
  • Запобігання виникненню вапняного відкладення.

Лігносульфонати технічни – універсальні продукти, які мають комплекс цінних якостей. Їх вартість у порівнянні з іншими добавками, значно нижче, а експлуатаційні показники кращі.

Враховуючи вищезгадане можна сказати, що побічні продукти, отриманні в процесі виготовлення паперу користуються великим попитом!

+38 (061) 220-14-78БАГАТОКАНАЛЬНИЙ

+38 050 426-09-09ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ

+38 095 288-09-09

+38 073 015-37-17СКЛАД

import@limas.com.uaВІДДІЛ ЗЕД

lst@limas.com.uaВІДДІЛ ПРОДАЖІВ

ceo@limas.com.uaСЕО

Наши вакансии на Work.ua

пн-пт: 9:00-18:00

69013, УКРАЇНА, М. ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛ. СТАРТОВА, 3-А