Застосування лігносульфонату в аграрній сфері

Лігносульфонати – продукти, які активно застосовуються в аграрній сфері. Це обумовлено відмінними властивостями цієї унікальної водорозчинної речовини. ЛСТ прекрасно справляються з вирішенням різноманітних завдань.

Важливою сферою застосування ЛСТ є виробництво пестицидів. При використанні лігносульфонатів значно спрощено та поліпшено процес виготовлення хімічних засобів, призначених для боротьбі зі шкідниками, паразитами та хворобами рослин. Це відображено в наступному:

  • Стабілізація концентрованих розчинів в рідких продуктах;
  • Зменшення адгезійних та збільшення змочувальних властивостей;
  • Поліпшення просочення та дисперсії сільськогосподарських отрутохімікатів у вигляді порошку;
  • Полегшення диспергування в водному носії.

На цьому переваги ЛСТ не закінчуються. В процесі виробництва лігносульфонати застосовуються в якості єднальної речовини при утворенні гранул з порошків. Вони значно покращують показники стійкості пестицидів до змиву. Тому відмінні результати після обробки рослин забезпечені так само, як і високі врожаї. Спеціалісти з аграрних питань гідно оцінюють та вважать лігносульфонати корисними та незамінними речовинами.

Виробництво кормів для тварин – ще одна сфера, в якій можливе застосування побічних продуктів переробки деревини. В процесі виробництва кормів для тварин ЛСТ відіграють важливу роль, що виражається в наступних аспектах:

  • Зниження втрати поживних речовин початкової сировини – показник, який позитивно впливає на зростання та розвиток тварин;
  • Покращення процес травлення продукту – корма легше засвоюються в організмі;
  • Підвищення міцності гранул – позитивний показник від якого залежить якість кінцевих продуктів харчування.

Лігносульфонати – найкращій варіант для стабілізації ґрунтових покровів. З їх допомогою вирішуються важливі завданні, такі як ущільнення дорожніх покриттів та зміцнення піщаних земель, а також надається надійних захист покриттів від вимивання твердих часток. При використанні лігносульфоната значно знижуються витрати готового розчину. Додатково ЛСТ використовують в якості пригнічувача пилу при проведенні будівництва доріг.

Лігносульфонати – корисні та цінні продукти, що мають високі технічні характеристики та широко використовуються в аграрній сфері.

+38 (061) 220-14-78БАГАТОКАНАЛЬНИЙ

+38 050 426-09-09ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ

+38 095 288-09-09

+38 073 015-37-17СКЛАД

import@limas.com.uaВІДДІЛ ЗЕД

lst@limas.com.uaВІДДІЛ ПРОДАЖІВ

ceo@limas.com.uaСЕО

Наши вакансии на Work.ua

пн-пт: 9:00-18:00

69013, УКРАЇНА, М. ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛ. СТАРТОВА, 3-А